Co wyróżnia portfele Bacca Scrittorini?

$

Skóra naturalna najwyższej jakości

$

Poddane szczegółowej kontrolii jakości

$

Porządne okucia z najwyższej półki

$

Dwa lata prawdziwej gwarancji

$

Uszyte przez wybitnych fachowców

$

Ponad 10 tysięcy zadowolonych klientów

Kto stoi za marką Bacca Scrittorini?

Witam, nazywam się Maciej Pisarek od 2003 roku prowadzę sieć sklepów z galanterią skórzaną oraz z dodatkami modowymi. Moje sklepy znajdą Państwo w centrach handlowych na terenie całego kraju. Lata doświadczenia na rynku galanteri skórzanej wzbudziły we mnie chęć stworzenia portfela idealnego. Bacca Scrittorini to po włosku Jagoda Pisarek, moja córka, której dedykuję swoją pracę.

Jak powstała marka portfeli Bacca Scrittorini?

Sprzedażą portfeli zajmuję się od 20 lat. Importowałem portfele z Chin, Indii, Włoch, Francji. Brakowało mi jednak takiego portfela, który będzie idealny, trwały, taki, który w gąszczu konkurencji wyróżni mnie na rynku. Metodą prób i błędów powstał, według mnie, portfel idealny, który od początku do końca jest produkowany w Polsce z najwyższej jakości skóry, którą osobiscie kupuje z garbarni pod włoską Bolonią.

Skóra naturalna najwyższej jakości

Skórę z której są uszyte portfele Bacca Scrittorini osobiscię kupuję w garbarni pod włoską Bolonią, miałem w rękach tysiące portfeli, żaden z tych portfeli nie może się równać z materiałami z których wykonane są portfele Bacca Scrittorini.

Porządne okucia z najdroższej półki cenowej

Mieliście kiedyś Państwo problem ze złamanym biglem czy nietrzymającym zapięciem (producent tego portfela użył najtańszych akcesoriów). W portfelach Bacca Scrittorini użyte zostały najdroższe dostępne na polskim rynku akcesoria kaletnicze, dzięki którym mam pewność że portfele które sprzedaję posłużą Państwu przez lata.

Uszyte przez wybitnych fachowców

Mało kto potrafi poprawnie obszyć portfel podwójną nitką, zaokrąglić skórę w miejscach na kartę, każdy element produktu został wykonany z zegarmistrzowską precyzją i poddany szczegółowej kontroli jakości.

Dwa lata prawdziwej gwarancji producenta

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom i szczegółowej kontrolii jakości udzielam na moje portfele prawdziwej dwuletniej , 100% serwisu w pzypadku uszkodzenia, lub wymianę na nowy portfel.

Coffee Bean

Uszyte w Polsce

Coffee Bean

Skóra naturalna

Coffee Bean

Darmowa dostawa

Portfele Damskie

Portfele Męskie