Etui skórzane na karty bez Card Protect

Etui na karty to produkt, który idealnie dopełnia funkcjonalność każdego portfela damskiego lub męskiego. Ponieważ większość współczesnych konsumentów korzysta na co dzień nie tylko z kart bankowych, ale także biletów elektronicznych, kart dostępu, kart zniżkowych czy kart stałego klienta, standardowa ilość przegródek portfela często okazuje się niewystarczająca. Rozwiązaniem są zatem praktyczne etui, które pozwalają w wygodny i bezpieczny sposób przechowywać karty osobno.

Polskie etui skórzane

Etui skórzane na karty wyprodukowane w Polsce to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej wytrzymałości. Nasze produkty szyte są z oryginalnej skóry włoskiej, dzięki czemu wykazują niezwykłą odporność na przecieranie i rozdarcia, a co za tym idzie cieszą swoich użytkowników nienagannym wyglądem przez długie lata.

Polskie etui skórzane na lata

Nasze etui skórzane to produkt wytwarzany w Polsce z najlepszych gatunkowo materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół. Produkty przechodzą również wymagające kontrole jakości, aby zapewnić naszym klientom akcesoria równie estetyczne, co wysokojakościowe, trwałe i solidne.

Jakość i elegancja

Do produkcji naszych skórzanych etui na kartę marki Bacca Scrittorini wykorzystujemy wyłącznie najlepszą skórę włoską o wyjątkowej wytrzymałości. Co więcej, wszystkie produkty szyte są w Polsce, co stanowi gwarancję staranności wykończenia oraz dbałości o najmniejsze detale. Etui są obszywane kolorowymi, odpowiednio dobranymi do barwy skóry nićmi, dzięki czemu prezentują się bardzo estetycznie. Elegancji dodaje im z kolei subtelnie naniesione logo oryginalnego producenta.

Skórzane etui na karty wyprodukowane w Polsce idealne na prezent

Karta to atrybut każdego współczesnego człowieka, dlatego podarunek w postaci praktycznego i eleganckiego etui sprawdzi się niezależnie od okazji, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Ponieważ nasze etui skórzane to produkty oryginalne, wykonane starannie z wysokojakościowych materiałów będą doskonałym upominkiem, świadczącym o uczuciu, jakim darzymy osobę obdarowaną. Co więcej, każdy model oferowany w naszym sklepie jest sprzedawany wraz z eleganckim pudełkiem prezentowym i wysyłany do klienta w trybie ekspresowym, dzięki czemu Twój podarek zawsze zdąży na czas.

Etui skórzane damskie i męskie z ochroną antykradzieżową

Nasze etui skórzane damskie i męskie są nie tylko estetyczne i trwałe, ale także bardzo nowoczesne. Każde z nich posiada wbudowaną ochronę antykradzieżową, dzięki której posiadacz etui może być w pełni spokojny o swoje pieniądze. Produkt skutecznie zablokuje bowiem wszelkie próby kradzieży poprzez płatność zbliżeniową.

Polskie etui ze skóry takie jak Ty

Ponieważ etui skórzane to niezwykle osobisty gadżet, warto dobierać je idealnie do swoich preferencji i gustu. Szeroki wybór modelów dostępnych w naszym sklepie pozwoli Ci sięgnąć po wariant, który najlepiej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas etui mają różne rozmiary, fasony i kolory, a także wielobarwne obszycia, które nadają im szczególnego charakteru.