Dostawa i płatności

Darmowa Dostawa

Nasze portfele wysyłamy poprzez firmę kurierską oraz za pośrednictwem paczkomatów Inpost, dostawa odbywa się w ciągu 24 godzin.

Bezpieczne płatności

Dzięki współpracy z firmą First Data Polcard nasi klienci mają do wyboru ponad 100 form płatnosci.

Koszty dostawy

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach.
Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze.

Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r.
Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

Tabela opłat za dostawę
dostawa kurierem: dostawa gratis

Formy płatności
W sklepie internetowym Sklepbs.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:
Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera
Przelewem – za pomoca procesora płatniczego znanj firmy First Data Polcard

MD GROUP S.C.
Os. Stefana Batorego 57/155
60-687 Poznań
Właściciel konta Beata Kijak
Numer konta 30116022020000000160590360
Nazwa banku Millenium
Bank SWIFT-BIC BIGBPLPW

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 14 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.

Płatność kartą płatniczą lub online
Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Polcard. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym portfelebs.pl są dokonywane za pośrednictwem First Data Polcard, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy VPOS First Data. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Portfelebs.pl.

Portfele Damskie

Portfele Męskie